SPORT

Plzeňská tvrz stále odolává, Viktoria porazila Zlín
Fotbal 19.9.2017

Za vítězstvím vykročili Západočeši už ve 12. minutě, kdy se trefil kapitán Daniel Kolář. Hned o tři minuty později pak navyšoval Michael Krmenčík gólem, který se později ukázal být tím rozdílovým.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Vysočina sahala po výhře, nakonec v poslední minutě přišla o bod
Fotbal 21.8.2017

Jihlava se díky trefě Davise Ikauniekse v 27. sekundě ujala vedení, které proti velkému favoritovi držela více než hodinu. Poté však krásnou ránou vyrovnal Hrošovský a rozhodnutí zajímavého zápasůbylo pro domácí nanejvýš kruté – v poslední minutě nastavení skóroval Bakoš.

Plzeň dvakrát vedla, ale nakonec si z Bukurešti veze remízu
Fotbal 26.7.2017

Viktoria Plzeň si do odvety z Bukurešti odváží remízu 2:2. Výsledek je pro Plzeň určitě schůdný a do domácí odvety docela příjemný.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Boleslav v Plzni neubránila tříbrankové vedení
Fotbal 13.5.2017

Plzeň sice prohrávala o tři branky, ale v závěru ukázala senzační stíhací jízdu, která div neskončila vítězstvím Viktorie. Středočeši nakonec alespoň bod uhájili. Jestli a jakou roli bude tento bod hrát v konečném účtování, to se ještě ukáže.

Slovácko prohrálo v Plzni
Fotbal 17.4.2017

Domácí Viktoria Plzeň dokázala zvítězit brankami Krmenčíka a Bakoše z pokutového kopu. Domácí si upevnili své postavení na čele ligové tabulky, kterou momentálně vedou o 4 body před Slavií, která ale ještě bude svoje utkání dohrávat.

O výhře Viktorie nad Hradcem rozhodla povedená standardní situace
Fotbal 8.4.2017

Votroci na domácím hřišti podali proti vedoucímu celku tabulky dobrý výkon. O tom, že všechny body i přesto poputují na západ Čech rozhodla jediná branka v závěrečné desetiminutovce, když se prosadil hlavou Hejda.

Plzeň po srdnatém výkonu Liberci podlehla
Hokej 25.3.2017

Liberec nakonec dokázal ve strhujícím zápase si dojít pro klíčové vítězství a postupuje do semifinále. Plzeňané se sice snažili ve třetí třetině dohnat dvougólový náskok, ale kontaktní branka přišla až příliš pozdě při power play.

Plzeň poprvé v sezóně zvítězila v Liberci a odvrátila konec sezóny
Hokej 23.3.2017

Hráči Plzně vyráželi na sever Čech s nožem na krku a jak již několikrát v této sezóně dokázali, mají srdce na pravém místě. Série tedy bude pokračovat v pátek v plzeňské Home Monitoring Aréně.

Liberec získal v Plzni mečbol
Hokej 21.3.2017

Druhý domácí duel Západočeši nezvládli, Tygři jako první dokázali v této sérii uspět na ledě soupeře. Série se nyní stěhuje do Liberce, kde mají domácí možnost ukončit celou sérii.

Karviná smolně prohrála s Plzní
Fotbal 20.3.2017

Byli blízko, nakonec jim zbyly oči pro pláč. Karvinští borci sahali po velkém vítězství nad úřadujícím mistrem. V zápase dvakrát vedli, ale nakonec nemají ani bod.

Plzeň porazila Liberec a snížila stav série
Hokej 20.3.2017

Indiáni po celý zápas udržovali před obhájci titulu mírný náskok. Ten si Plzeň uhájila a bere první bod v sérii. Hattrickem se na výhře Škody podílel Tomáš Svoboda.

Indiáni v Liberci na vítězství nedosáhli
Hokej 17.3.2017

Západočeši se vrací domů s prázdnou, když znovu mocně dotahovali náskok soupeře, ovšem nakonec domácí přidali uklidňující branku a mají tak v sérii navrch.

Liberec bere v sérii proti Plzni první výhru
Hokej 16.3.2017

Severočeši se prosadili dvakrát v první třetině, poté se však Plzeňští zlepšili, ale v utkání nakonec vstřelili pouze jednu branku. První bod v sérii tedy patří obhájcům titulu.

Zastavárna U Dobráka www.szo.cz Pohřební služba Hana Vanišová www.reno-tech.cz Val-Zen s.r.o. Mramos garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz www.beautyexpo.cz