SPORT

Karvinští poprvé v historii obrali Plzeň o body
Fotbal 24.11.2019

Slezané se brzy dostali do vedení, když povedenou akci zakončil gólově Ondřej Lingr. Viktoriáni vyrovnali v druhém poločase díky brance Michaela Krmenčíka.

Plzeň vybudovala nové zázemí na svém stadionu ve Skvrňanech
Sport 14.11.2019

Nový jednopodlažní objekt se střešní terasou, občerstvením a zázemím nechala Plzeň vybudovat na svém atletickém stadionu ve Skvrňanech ve Vejprnické ulici.

Plzeň v Teplicích jen remizovala
Fotbal 19.8.2019

Svěřenci trenéra Pavla Vrby vedli po prvním poločase zásluhou krásné rány Lukáše Kalvacha, nicméně dobře hrající Teplice dokázaly ve druhém poločase vyrovnat, neméně krásnou brankou z kopačky kapitána Jakuba Hory.

PILSENMAN 2019 vyhrál Brož
Sport 12.8.2019

Již 17. ročník terénního závodu PILSENMAN 2019 se konal o uplnynulém víkendu. Sportovní akce se uskutečnila na louce u Sv. Jiří v Plzni-Doubravce a okolí.

Plzeň podlehla Antverpám, do odvety jde s jednogólovou ztrátou
Fotbal 9.8.2019

Frustrující, ale rozhodně ne ztracený výsledek do odvety. Viktoriáni prohráli na Stadionu krále Baudouina s Antverpami nejtěsnějším rozdílem 0:1. O vítěznou a zároveň znamenitou trefu se postaral Ivo Rodrigues.

Liberecký Slovan padl po gólech Hořavy a Hrošovského proti Viktorce 0:2
Fotbal 20.5.2019

Modrobílí měli zejména v prvním poločase více ze hry a hodně šancí, nicméně Viktorka byla efektivnější. Po osmi minutách ji poslal do vedení střelou z dálky Hořava, pojistku přidal v závěru z penalty Hrošovský.

Plzeň sestřelila Spartu
Fotbal 16.5.2019

Plzeň po gólech Hořavy, Kopice a dvou trefách Kovaříka porazila Spartu 4:0 a připsala si své historicky nejvyšší vítězství nad soupeřem z Letné.

Divoký závěr rozhodl o bodech pro Slavii, Plzni se titul vzdálil
Fotbal 13.5.2019

Dramatická koncovka přinesla slávistům vítězství proti Plzni poměrem 3:1. Sešívaní tak tři kola před koncem odskočili na 5 bodů.

Plzeň v závěru otočila utkání s Jabloncem
Fotbal 6.5.2019

Plzeň přivítala v úvodním duelu nadstavby na domácím hřišti Jablonec a nutno říci, že to byly nervy až do konce. Hosté šli do vedení gólem Doležala, nakonec se však Plzeňané díky skvělému závěru radovali ze tří bodů.

Třinec bude druhý rok po sobě bojovat o zlato, Plzeň zůstala krok od finále
Hokej 16.4.2019

Již počtrnácté v historii české hokejové extraligy se stalo, aby tým prohrál úvodní dva zápasy série na čtyři vítězství hrané na domácím ledě. Poprvé v historii se však stalo, aby tento tým nakonec sérii otočil a postoupil dál.

Infarktový zápas pro Oceláře
Hokej 12.4.2019

Až v devátém utkání mezi Třincem a Plzní v této sezóně bylo zlomeno pravidlo, podle kterého vyhrávali vždy hostující hokejisté.

I osmý letošní duel Plzně s Třincem patří hostům
Hokej 9.4.2019

Třinec zvládl také druhé utkání semifinále na ledě plzeňské Škody. Díky druhé třetině dokázal zvítězit 4:3 a srovnal stav série na 2:2.

Plzeň doma prohrála, Třinec snížil stav série
Hokej 8.4.2019

Semifinálová série se přesunula na západ České republiky, po dvou zápasech ve Slezsku přivítali indiáni třinecké Oceláře v Home Monitoring Aréně. Hosté rozhodli o své výhře v závěru a snížili stav série na 1:2.

Plzeň po boji porazila Bohemians
Fotbal 1.4.2019

Červenomodří sice po dvou gólech Jeana-Davida Beauguela vedli o poločase dvoubrankovým rozdílem, jenže klokani během deseti minut dokázali ztrátu dohnat. O vítězství nakonec rozhodl Tomáš Chorý v 86. minutě.

Kohouti rozstříleli Plzeň a vynutili si sedmý zápas
Hokej 29.3.2019

Olomouc přesvědčivě porazila Plzeň a vynutila si tak sedmé utkání. O osudu série se rozhodne v sobotu na plzeňském ledě.

Indiáni míří na Hanou s mečbolem v zádech
Hokej 27.3.2019

Podruhé v řadě bylo utkání po dvou třetinách bez branek a podruhé v řadě zvládla poslední část lépe Plzeň.