SPORT

Plzeň zakončila podzimní část výhrou nad Karvinou
Fotbal 17.12.2018

Pavel Vrba ponechal proti Karviné téměř stejnou sestavu, která si ve středu poradila s AS Řím. Rychlý gól Kopice a přímý kop Procházky zařídily dvougólové vedení pro Viktorii, z něhož už po pauze jen ukrojil hostující Ba Loua.

Plzeň má skalp Skelleftea a přivítá semifnále Ligy mistrů
Hokej 12.12.2018

Indiáni mají za sebou tuhou bitvu se svým severským soupeřem v rámci čtvrtfinále Ligy mistrů. Ani jeden ze zápasů totiž po šedesáti minutách nenašel vítěze.

Tereza Hrochová sbírala cenné zkušenosti v nizozemském Tilburgu
Atletika 11.12.2018

Reprezentační premiéra Terezy Hrochové na mistrovství Evropy v krosu, které hostil nizozemský Tilburg, nevyšla podle očekávání. Plánované umístění v první polovině startovního pole pro specialistku na dráhové závody, které si před startem předsevzala, bylo nakonec nad její síly.

Škodovka ovládla druhé západočeské derby sezóny
Hokej 10.12.2018

V první třetině byl k vidění hodně divoký hokej, během úvodních dvaceti minut padlo celkem pět gólů. Ve vedení byla Škoda, stejně jako po dvou třetinách. V části třetí domácí přidali další dva góly a došli si pro výhru.

Indiáni udrželi neporazitelnost i v devátém utkání CHL
Hokej 5.12.2018

Západočeši se vydali na sever Evropy, kde svedli tuhý boj s domácím celkem Skelleftea. A vedli si dobře, v letošní Lize mistrů zapsali devátý zápas bez prohry a přivezli si na svůj led zajímavý výsledek.

Plzeň porazila Olomouc a udržela kontakt se Slavii
Fotbal 3.12.2018

Dobrý vstup do první půle dokázali viktoriáni přetavit ve dvougólové vedení. První trefu obstaral po akci Petržely do odkryté branky Tomáš Chorý, ten druhý připravil pro Aleše Čermáka, kterému ještě pomohl do vlastní brány Martin Sladký.

Plzeň porazila CSKA  a drží šance na jarní fázi Evropské ligy
Fotbal 28.11.2018

Plzeň porazila CSKA a drží šance na jarní fázi Evropské ligy

Viktoriáni zvládli pátý duel skupinové fáze Ligy mistrů a na stadionu v Lužnikách porazili domácí CSKA Moskva 2:1. Po prvním poločase sice vedli domácí, jenže Plzeňané po gólech Romana Procházky a Lukáše Hejdy otočili průběh zápasu.

Mladá Boleslav pátou výhru v řadě nepřidala, souboj s Plzní rozhodla jediná branka
Hokej 24.11.2018

Oba celky si vypracovaly řadu šancí, díky častým faulům měly možnost několika přesilovek, ve výborné formě ale chytali Gašper Krošelj s Dominikem Frodlem, bezesporu ústřední postavy zápasu. Vítěze nakonec určila jediná branka, o kterou se v pětačtyřicáté minutě postaral hostující obránce Nicholas Jones, drobný náskok si už pak Západočeši s přehledem pohlídali.

Plzeň z jediné střely na branku vytěžila v Liberci remízu
Fotbal 24.11.2018

Liberec byl celý zápas byl lepším týmem a když od 71. minuty nejen vedl, ale hrál proti deseti, vypadalo na výhru domácího Slovanu. Ovšem poté z jediné střely na bránu Liberec inkasoval. Tudíž zápas skončil nerozhodným výsledkem 1:1.

Plzeň slaví historický postup do čtvrtfinále v Lize mistrů
Hokej 21.11.2018

O postupu bylo takřka už po prvním duelu, ale ani ve druhém zápase Plzeň nenechala nic náhodě, poslala do utkání to nejlepší a zvítězila jednoznačně, zejména díky skvělé druhé třetině.

Pilsen Trail nabídne tratě pro muže, ženy, ale také pro mládež i děti
Běh 8.11.2018

V sobotu se uskuteční závod Krkavec, který je třetím a posledním závodem ze seriálu běhů v přírodě Hannah Pilsen Trail. Díky variabilitě tratí si zde své síly mohou poměřit ženy, muži, ale také děti a mládež.

Plzeň na domácím stadionu porazila Slovácko
Fotbal 29.10.2018

Úvod měli viktoriáni skvělý, nakonec ale po poločase vedli jen 1:0 díky krásné brance Milana Havla. Po změně stran se začínali dostávat do šancí i hosté, dvakrát se ale prosadili jen z ofsajdu. Z penalty následně navyšoval Roman Procházka. Slovácko ještě dokázalo odpovědět, ale těsné vedení už Plzeňští uhájili.

Liberec hladce přejel Plzeň
Hokej 29.10.2018

Bílí Tygři porazili na domácím ledě Plzeň 3:0, přičemž tak ukončili sérii dvou proher. Na jejich výhře měl velký podíl brankář Roman Will, který pochytal všech 38 střeleckých pokusů soupeře.

Karlovy Vary porazily indiány z Plzně
Hokej 27.10.2018

Energie se už po šesti minutách dostala do vedení, ovšem Plzeň kontrovala takřka nepřetržitým útokem a zamkla domácí v jejich pásmu. Leč Karlovarští předvedli, že hokej se hraje na góly a po vysoce efektivních šedesáti minutách mohli slavit výhru 3:1.

Plzeň na půdě úřadujícího šampiona ligy mistrů bojovala o body až do konce
Fotbal 24.10.2018

Jeden z největších zápasů v historii klubu mají viktoriáni za sebou. Západočeši na Estadiu Santiago Bernabéu statečně vzdorovali Realu Madrid, kterému nakonec po více než sympatickém výkonu podlehli 1:2.

AS Řím nedal Plzni žádnou šanci
Fotbal 3.10.2018

Od počátku ale udávali tempo zápasu domácí a jmenovitě Edin Džeko, který celý duel otevřel gólem už ve 3. minutě a v nastaveném čase ho také uzavřel, když završil hattrick a stanovil konečný výsledek v poměru 5:0 pro vlky.