Hokej 22.11.2017

Již podruhé v řadě se díky prohozenému pořadatelství na západě Čech představila brněnská Kometa. A opět z toho byla parádní přestřelka, která nyní přivála tři body indiánům.

Plzeň zdolala Chomutov díky šťastné trefě 11 sekund před koncem
Hokej 16.11.2017

Po reprezentační pauze indiáni přivítali na domácím ledě tým Piráti Chomutov. Duel to byl nesmírně vyrovnaný, hosté dvakrát vedli, Západočeši dokázali pokaždé srovnat, ale 11 sekund před koncem si obrana Pirátů srazila kotouč po dobrém nahození Plzně do vlastní sítě.

Potřinácté vítězně, Plzeň porazila Slavii
Fotbal 6.11.2017

Šlágr podzimu mezi neohroženým lídrem tabulky a aktuálním mistrem rozhodl jedinou trefu v 79. minutě kapitán domácího týmu Daniel Kolář, jehož krásná rána zpoza pokutového území skončila za zády jinak bezchybného Laštůvky.

Odveta se podařila, Plzeň porazila vysoko FC Lugano
Fotbal 3.11.2017

O vítězství Plzně se postarali všichni hráči poctivým týmovým výkonem, Michael Krmenčík vstřelil dva góly, navíc si připsal asistenci u čtvrté trefy Aleše Čermáka, třetí gól Viktorky si připsal po centru Kopice Tomáš Hořava.

Sparťané proti Plzni neskórovali
Hokej 25.10.2017

Plzeň dokázala v první třetině vstřelit dvě branky. Po hezké gólové akci Schleisse si druhou branku dali po nešťastné teči sparťané sami. Následujících 40 minut už žádný gól nepadl, a Plzeň se tak stala druhým týmem v sezoně odvážejícím si ze Sparty vítězství.

Oceláři otočili zápas s Plzní  a mají další vítězství
Fotbal 21.10.2017

Oceláři otočili zápas s Plzní a mají další vítězství

Třinečtí hokejisté podruhé v jednom týdnu přivítali na svém ledě lídra tabulky. Oceláři se nedali položit nepříznivým vývojem, ve třetí části srovnali a v prodloužení vytěžili ze své aktivity vítězný gól.

Plzeň z Luzernu body neveze, s Luganem prohrála
Fotbal 20.10.2017

Pětigólový druhý poločas určil za dost možná překvapivého vítěze švýcarské Lugano, trápení Viktorie na cizích hřištích v evropských pohárech tak pokračuje.

Sparťané byli v zápase s Plzní aktivnějším týmem, na body ale nedosáhli
Fotbal 15.10.2017

Sparťané v dramatickém zápase s Plzní na body nedosáhli. Přestože byli po většinu času aktivnějším týmem a vypracovali si řadu gólových příležitostí, podlehli Viktorii 0:1.

Plzeň oplatila Opavě loňské vyřazení v poháru
Fotbal 6.10.2017

Plzeň vykročila za postupem už v úvodu utkání, kdy během první čtvrt hodiny získala dvougólový náskok po brankách Jakuba Řezníčka a Václava Pilaře. Ten po změně stran snížil střídající Tomáš Smola, v závěru ale domácí několikrát vystřídali a opět začali na trávníku dominovat.

Plzeň porazila  izraelský celek Hapoel Be´er Sheva
Fotbal 29.9.2017

Plzeň porazila izraelský celek Hapoel Be´er Sheva

Druhý zápas ve skupině Evropské ligy Plzeň zvládla a připisuje si první tři body do tabulky. Trenéru Vrbovi vyšla střídání, ve druhém poločase přihrál na prostřední plzeňský zásah Ivanschitz, poslední branku obstarali zbylí dva střídající hráči Zeman s Bakošem.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Plzeň rozstřílela pardubické Dynamo
Hokej 25.9.2017

První třetina byla vyrovnaná, v prostřední části indiáni nasázeli do sítě Východočechů pět kousků, takže překlopili misky vah naprosto na svou stranu. Škoda podruhé letos čepovala desítku.

Plzeň překvapila Boleslav rychlými góly
Fotbal 24.9.2017

Boleslavské fotbalisty plzeňský soupeř zaskočil v úvodní čtvrthodince třemi góly, z nichž jeden sice neplatil kvůli ofsajdu, ale dva uznané určily ráz utkání pro zbylé minuty.

Plzeňská tvrz stále odolává, Viktoria porazila Zlín
Fotbal 19.9.2017

Za vítězstvím vykročili Západočeši už ve 12. minutě, kdy se trefil kapitán Daniel Kolář. Hned o tři minuty později pak navyšoval Michael Krmenčík gólem, který se později ukázal být tím rozdílovým.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Vysočina sahala po výhře, nakonec v poslední minutě přišla o bod
Fotbal 21.8.2017

Jihlava se díky trefě Davise Ikauniekse v 27. sekundě ujala vedení, které proti velkému favoritovi držela více než hodinu. Poté však krásnou ránou vyrovnal Hrošovský a rozhodnutí zajímavého zápasůbylo pro domácí nanejvýš kruté – v poslední minutě nastavení skóroval Bakoš.